Úvod
Galéria
Kontakt
Videoštúdio
Fotografovanie
Diskoprodukcia
Videoštúdio - Svadba
Spolupracujeme:
Lacný webhosting od WebhostingY.sk
Február
Piatok
23
Roman/Romana

Svadba je pre každého človeka neopakovateľnou, významnou udalosťou v živote. Neopakovateľnú atmosféru svadobného dňa zachytime našimi kamerami a spracujeme do uceleného filmu aby ste si ju mohli kedykoľvek pripomenúť a vychutnať. Pri našej práci sa snažíme byť nenápadní a nevtieravou formou zdokumentovať všetko zaujímavé počas svadobného dňa.

Pred svadobným dňom sa veľmi radi s Vami stretneme aby sme sa porozprávali o Vašich predstavách a požiadavkách. Môžete nám priniesť vaše obľúbené fotografie, videozáznam alebo hudbu. V priebehu spracovania ich vhodne zakomponujeme do filmu aby umocnili Vaše spomienky.

V svadobný deň sa venujeme iba Vám. Nijako neohraničujeme dobu, ktorú strávime vo vašej blízkosti, ani nepožadujeme žiadne finančné náhrady alebo doplatky za to, že zostaneme o hodinku alebo dve dlhšie. Všetko je už v základnej cene. Výsledným produktom budú tri originálne Blu-ray alebo DVD v graficky spracovanom obale.

Cena svadobného záznamu záleží od mnohých faktorov. Možeme si ju spoločne vydiskutovať pri osobnom stretnutí. Ponúkame zvýhodnené balíky služieb, kde pri objednávke viacerých služieb získate niektorú službu zdarma alebo získate na služby finančnú zľavu. Tešíme sa na Vás, určite sa dohodneme.

SVADBA